~ JAK se stát naším klientem? ~

~ Snadnost ~

"Člověk není doma tam, kde má své obydlí, ale tam, kde jej chápou."

Stát se naším klientem je snadné. Nemusíte s různými obtížemi obcházet více specialistů, klepat na několikeré dveře, donekonečna opakovat svá trápení.

U nás najdete vše na 1 místě:

Nečekejte rozsáhlé luxusní kanceláře; prostory, kde se s námi setkáte, jsou velmi neformální a věříme, že i příjemné - jak zabydlené podkroví bývá. Rádi bychom, aby na vás prostředí působilo bezpečně a přitom nebylo odříznuté od života.

Setkáte se s 1 terapeutem:

Při řešení vašich potíží vás bude provázet ten člověk, se kterým se setkáte hned na prvním sezení. Vzhledem k aprobaci bude schopen posoudit celou šíři vašich potíží od tělesných, přes duševní a vztahové, až po otázky osobnostního či duchovního růstu.

Zároveň se ale neupínáme k 1 prostředí:

V případě potřeby jsme schopni dorazit i k vám domů či do kanceláře, je-li to žádoucí, mohou setkání proběhnout i v reálném prostředí, kde problém vzniká.

Nevýhody:

Naše práce je založena na úzké spolupráci mezi terapeutem a klientem. Nepodaří-li se nám navázat s vámi spolupracující vztah (což je vždy především naše chyba), nezbývá nám, než vás odkázat na některé jiné zařízení podle vašich obtíží.

Mgr. Jan HOVORKA, psycholog a fyzioterapeut, Svatoslavova 589/9, 140 00, Praha 4,
Tel.: 737 043 531, e-mail: janhovorka@centrum.cz, Web: www.ifenix.com
Design Solecito.cz 2007